Godziny dosępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024 |
|
Nauczyciel |
termin dostępności /dzień tygodnia, godzina/ |
miejsce |
Burza Anna |
wtorek 07.00-08.00 |
gabinet pedagoga |
Całka Lucyna |
czwrtek 10:35-11.35 |
pokój nauczycielski |
Chudzik Monika |
piątek 14.10-15.10 |
sala 9 |
Gajewska Sylwia |
poniedziałek 10.35-11.05,piątek 10.35-11.05 |
pokój nauczycielski |
Godlewska Kinga |
piątek 07.00-08.00 |
pokój nauczycielski |
Grzegorzewska Agnieszka |
wtorek 13.25-14.10 |
pokój nauczycielski |
Grześkiewicz Marlena |
Poniedziałek 11:30-12:00, wtorek 12:00-12:30 |
Świetlica |
Jańczyk Anna |
czwartek 14:15-15:15 |
pokój nauczycielski |
Jernaś Katarzyna |
środa 9:35-10:35 |
pokój nauczycielski |
Józwik Dorota |
czwartek godz. 14.15-15.15 |
sala 12 lub pokój nauczycielski |
Kłos Joanna |
poniedziałek godz 11.35 - 12.20 |
gabinet logopedyczny |
Kolasza Robert |
środa 7.00 - 8.00 |
sala gimnastyczna |
Kopka Małgorzata |
wtorek 9:40 - 10:40 |
pokój pedagoga przedszkole |
Kostrzębska Małgorzata |
czwartek 8:45 - 9:45 |
pokój nauczycielski |
Kowalczyk Agnieszka |
poniedziałek 13.20-14.20 |
pokój nauczycielski |
Łukasiewicz Agnieszka |
czwartek 10.30-11.00, 15.00-15.30 |
pokój nauczycielski |
Matwiejko Patrycja |
piątek 14:10-15:10 |
sala 12 |
Milewska Małgorzata |
piątek 14.10-15.10 |
sala nr 11 |
Niżewska-Łempicka Oliwia |
wtorek 14:10-15:10 |
gabinet psychologa |
Nożykowski Janusz |
poniedziałek 15.00-16.00 |
pokój nauczycielski |
Piasecka Agnieszka |
czwartek, 15:30-16:30 |
pokój pedagoga |
Pietrucha Paulina |
piątek 15.00-16.00 |
pokój nauczycielski lub sala nr 14 |
Rasińska Hanna |
środa: 10;30-11:30 |
biblioteka |
Retka Henryka |
środa 15.00 - 16.00 |
biblioteka |
Rogulska Iwona |
piątek 10.20 -11.20 |
pokój nauczycielski |
Rudy Edyta |
wtorek 14.15 - 14.45, środa 14.15 - 14. 45 |
pokój nauczycielski |
Rybak Marta |
czwartek 13.20- 14.20 |
biblioteka |
Skorupska Malwina |
wtorek 11:30-12:00, piątek 12:00-12:30 |
Świetlica |
Skóra Beata |
poniedziałek 12.20-13.20 |
pokój nauczycielski |
Stegienka Sylwia |
wtorek 7.00-8.00 |
sala 10 |
Sycik Magdalena |
poniedziałek 14.00-15.00 |
gabinet dyrektora |
Świerżewska Katarzyna |
piątek 7.00-8.00 |
pokój nauczycielski |
Tarach Paulina |
wtorek 14.10-15.10 |
sala gimnastyczna/ pokój nauczycielski |
Waszczeniuk Anna |
piątek 13.20-14.20 |
sala 7 |
Wrona Agnieszka |
poniedziałek 14.00-15.00 |
gab. wicedyrektora |
Zarychta Karolina |
czwartek 15.05-16.05 |
pokój nauczycielski |